Sewing shop in Łódź - Quality, Precision and Creativity at your fingertips

In the heart of Łódź, a city with a great tradition of tailoring, our passion and company - Kroexpert - were born. For over 10 years, we have wanted to provide our customers with unique textile products of unique style and the highest quality. Our sewing room with modern machinery is a place where creativity combines with craftsmanship, creating unique works of art in the form of clothing and textile products.

At Kroexpert, we choose specialization because we know that this is where the secret of perfection lies. Our main field is knitwear and light women's clothing. Stworzenie odzieży, która nie tylko spełnia oczekiwania, ale również przyciąga wzrok, to nasza pasja i cel. Skupiamy się głownie na szyciu odzieży :

  • casual’owej: tj. t-shirty, sukienki, bluzki, tuniki, pidżamy dzianinowe
  • streetwear’owej: tj. bluzy, spodnie i inne elementy odzieży z dzianin dresowych
  • z dzianin swetrowych tj.kardigany, bluzki i sukienki swetrowe

Nasza oferta poszerza się również o krojenie i szycie artykułów dekoracyjnych, które nadają charakteru Twojemu wnętrzu. Wykonamy przeszycia ręczników, koców, obszycia poduszek dekoracyjnych i innych tekstylnych dekoracji. 

12 szwaczek

Mimo obranej specjalizacji warto zaznaczyć, że dobieramy pracowników pod względem umiejętności, dlatego też nasze krawcowe są w stanie uszyć praktycznie wszystko. Nie zamykamy się na zlecenia, dlatego jeśli jesteś zainteresowany współpracą to zadzwoń lub napisz do nas, a my po obejrzeniu Twojego projektu odpowiemy na pytanie co do jego realizacji.

Klient zagraniczny

Nasza oferta trafia nie tylko do klientów w Polsce, ale również na rynki zagraniczne, między innymi brytyjski i niemiecki. Dla naszej pasji nie ma granic geograficznych. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu w branży, jesteśmy gotowi spełnić oczekiwania klientów z różnych zakątków świata. Mówimy płynnie po angielsku, dlatego współpraca międzynarodowa nie stanowi dla nas problemu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz doradztwa lub masz specjalne zamówienia, skontaktuj się z nami. Chętnie doradzimy Ci i poprowadzimy produkcje Twoich odzieżowych i dekoracyjnych produktów.

Are you interested in our offer?
Contact us! We will be happy to advise you and answer any questions you may have.