Własna krojownia - to pełna odpowiedzialność za idealnie wykrojone elementy pod szycie Twojej produkcji

Przygotowanie wykrojów to kluczowy etap procesu produkcji odzieży, który determinuje ostateczny efekt gotowego produktu. Nasza szwalnia posiada własną krojownię. To ogromne ułatwienie dla Ciebie, dostarczasz do nas materiał oraz formy odzieżowe, a odbierasz sprawdzony w każdym szczególe, wyprasowany, ometkowany i spakowany produkt.

 Wykorzystujemy nowoczesne technologie, w tym profesjonalne noże taśmowe, które precyzyjnie wycinają różnorodne tkaniny w szybkim tempie. Naszym celem jest nie tylko osiągnięcie satysfakcjonujących rezultatów, ale także minimalizacja strat materiałowych, co pozwala nam zapewnić naszym klientom  jakość i efektywność w całym procesie produkcyjnym.

Krojenie usługowe

Nasza krojownia, poza działaniem z ramienia szwalni i pod jej potrzeby, zajmuje się również krojeniem usługowym. W tym aspekcie jesteśmy w stanie wykroić prawie wszystko, od flizelin po ciężkie tkaniny techniczne. Zajmujemy się również podklejaniem i wycinaniem elementów z brytów. Jeśli jesteś zainteresowany krojeniem w Kroexpert skontaktuj się z nami, by omówić szczegóły.

Bardzo ważny etap Twojej produkcji

Mówi się, że krojenie to jeden z najważniejszych etapów produkcji odzieży. To jak ubranie będzie uszyte zależy od tego jak precyzyjnie zostało ono wykrojone. Wieloletnie doświadczenie na krojowni usługowej pozwala nam usprawnić ten proces. Kroimy dokładnie i efektywnie, dbamy o oszczędne wykorzystanie powierzonych przez Ciebie materiałów. Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczonemu zespołowi, jesteśmy w stanie obsłużyć zarówno małe, jak i duże zamówienia.

Our precision:

Our cutting room uses the latest technologies and tools to ensure precision at every stage of production. We make sure that each die is perfectly adapted to the project, minimizing material waste and maximizing production efficiency.

Minima produkcyjne

Jesteśmy otwarci na współpracę z projektantami, markami odzieżowymi i producentami tekstylnymi. Jeżeli jesteś zainteresowany krojeniem materiałów to zadzwoń i zapytaj o szczegóły tj. minima produkcyjne, dostępne terminy czy czas realizacji Twojego zlecenia.

 Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu, jesteśmy gotowi spełnić Twoje oczekiwania i pomóc Ci w tworzeniu tekstylnych dzieł sztuki.

Precyzja, terminowość i odpowiedzialne podejście do Twojego krojenia to nasza dewiza

Are you interested in our offer?
Contact us! We will be happy to advise you and answer any questions you may have.